Kopia local house Najem

ZARZĄDZANIE  wyNAJMEM

mieszkania-domy-lokale

Zarządzanie  wynajmem nieruchomości Głogów i okolice – komu polecana jest usługa?

Inwestycje w nieruchomości cieszą się rosnącą popularnością. To sposób na rozsądne ulokowanie oszczędności, a wręcz na generowanie zysku. To jest możliwe, gdy właściciel zdecyduje się na jej wynajmowanie osobom trzecim. Warunkiem jest oczywiście znalezienie odpowiednich najemców, którzy będą co miesiąc opłacać czynsz oraz rachunki związane z eksploatacją.

Usługa zarządzanie najmem Głogów, Polkowice, Lubin i Nowa Sól polecana jest wszystkim zainteresowanym, którzy nie chcą tracić czasu na poszukiwanie oraz obsługę najemców, jednocześnie gwarantując sobie pewny zysk. To ogromna oszczędność czasu i pieniędzy, ale też ograniczenie ryzyka

związanego z brakiem najemców, co w praktyce oznacza brak strat finansowych. Do skorzystania z zarządzania najmem zachęcam zatem wszystkich właścicieli domów i mieszkań, którzy chcą oddać swój lokal do wynajęcia, redukując przy tym do minimum swoje obowiązki.

Jak przebiega usługa zarządzanie najmem w Głogowie i okolicy?

1. Pierwsze spotkanie odbywa się w nieruchomości, która będzie wynajmowana. Celem jest ustalenie potrzeb Zlecającego, obranie wspólnego celu i poznanie lepiej nieruchomości – pod kątem potencjału rynkowego, kwestii prawnych, parametrówtechnicznych i estetycznych.

2. Wybór formy współpracy – przedstawiam Klientowi moją pełną ofertę, uwzględniając zarówno jego potrzeby, jak i wskazując moje rekomendacje. Zawieramy umowę.

3. Przygotowuję ofertę wynajęcia nieruchomości. Najczęściej usługa ta obejmuje organizację profesjonalnej sesji zdjęciowe, niekiedy też wirtualnego spaceru czy filmu promującego. Tworzę szczegółowy opis mieszkania z wyeksponowaniem wszystkich jego zalet.

4. Zadbam o to, by ogłoszenie dotarło do jak najszerszego grona odbiorców, potencjalnie zainteresowanych najmem. Znajdzie się ono na różnych portalach, ale i forach czy grupach społecznościowych.

5. Zaprezentuję nieruchomość potencjalnym najemcom i przedstawię ją z uwzględnieniem ustalonych kryteriów dla „najemców idealnych”.

6. Po znalezieniu odpowiedniego kandydata, dokonuję weryfikacji – od sprawdzenia tożsamości, po zaświadczenie o zatrudnieniu od pracodawcy.

7. Przygotowuję ofertę najmu i kompletuję dokumenty niezbędne do jej podpisania, a następnie finalizuję transakcję zabezpieczając Twoje interesy, poprzez m.in. stworzenie protokołu odbioru mieszkania.

8. W trakcie najmu dokonuję obsługi rozliczeń pomiędzy najemcą a właścicielem, wspólnotą mieszkaniową, dostawcami mediów.

9. Jeśli zaistnieje potrzeba lub nastąpi awaria, w ramach usługi zarządzanie najmem Głogów, zlecam wykonanie prac remontowo-naprawczych specjalistom.

10. Dokonuję cyklicznej kontroli najmowanego mieszkania i jeśli zaistnieje potrzeba, dokonuję odpowiedniej interwencji.

11. Jeśli najemca będzie chciał rozwiązać umowę, zadbam o zachowanie ustalonego okresu wypowiedzenia, dokonanie rozliczeń oraz kaucji.

Czym kierujemy się w poszukiwaniu najemcy?

Kluczowym aspektem w usłudze zarządzania najmem na terenie Głogowa i okolic jest wybór odpowiedniego najemcy. Odpowiednia weryfikacja i znalezienie osoby, która wpisze się w

oczekiwania Klienta przekłada się na bezpieczeństwo, zysk i satysfakcję. Oto kwestie, którymi kieruję się podczas poszukiwania najemcy.

  • Doprecyzowanie potrzeb i oczekiwań Zlecającego w celu spisania kryteriów, które będą ważne w trakcie poszukiwania odpowiedniego najemcy. Proces nazywa się poszukiwaniem „najemcy idealnego”.
  • Maksymalizacja zysków z najmu – dążę do osiągnięcia możliwie najwyższego czynszu płaconego co miesiąc, ale przede wszystkim do regularności i bezproblemowości ze strony najmujących.
  • Szybkie sprawne działanie – dokładam wszelkich starań, by nieruchomość została wynajęta możliwie szybko i przynosiła oczekiwany zysk. Dbam o to, by mieszkanie było wynajmowane przez 365 dni w roku, ale też w ramach niektórych rodzajów
  • współpracy zapewniam gwarancję zysku nawet wtedy, gdy lokal nie jest wynajęty.


Wieloletnie doświadczenie nauczyło mnie odpowiedniego podejścia do najmu mieszkań orazdomów, co przełożyło się na wypracowanie praktycznych rozwiązań. Ich efektem jest

maksymalne zabezpieczenie interesów wynajmującego. Poznaj moją ofertę i dowiedz się, wjakim zakresie mogę Ci pomóc, gdy zdecydujesz się na usługę zarządzania najmem w

Głogowie i okolicy.